לקסיקון הנדלן האמריקאי
לקסיקון הנדל

האם ה- cash on Cash בעסקה שלפניכם הוא כדאי?

לקסיקון הנדל

לכמה זמן כדאי להשקיע בנכס שעומד בשכונה שעוברת Gentrification?

לקסיקון הנדל

וכמה DOM יש לנכס שאתם חושבים לקנות עכשיו?

אם המונחים האלו נשמעים לכם כמו סינית, הקובץ שלפניכם הוא מכרה של זהב ממש. קבלו את מונחון: "לקסיקון הנדל״ן האמריקאי".
34 עמודי A4 עמוסים בידע מקצועי מעמיק שיעזרו גם לכם לשלוט בשפה המקצועית של ההשקעות ולהיעזר בו כדי לבצע עסקאות
חכמות ומניבות.

אם המונחים האלו נשמעים לכם כמו סינית, הקובץ שלפניכם
הוא מכרה של זהב ממש.
קבלו את מונחון: "לקסיקון הנדל״ן האמריקאי".
34 עמודי A4 עמוסים בידע מקצועי מעמיק שיעזרו גם לכם לשלוט
בשפה המקצועית של ההשקעות ולהיעזר בו כדי לבצע עסקאות
חכמות ומניבות.

לקסיקון הנדלן האמריקאי

לקסיקון חובה לכל משקיע בהורדה חינמית
*עד סוף תקופת ההשקה

*לאחר מכן הלקסיקון יימכר במחיר מלא: 197 ₪.

לאן לשלוח לך את הלקסיקון?

ארז אלמוג erez almog
מי אני? ארז אלמוג
עו"ד במקצועי, בעל 24 שנות נסיון בתחום המשפט ובעסקאות בינלאומיות. אני יזם עצמאי בתחום הנדל"ן והבעלים של חברת דיל צ'קרס, חברה המתמחה בניתוח השווקים הכדאיים ביותר להשקעה בארה"ב ומפתחת מערכת דירוג עסקאות הנדל"ן בשוק האמריקאי הראשונה בישראל. אחרי שנים שעבדתי כעורך דין בתחום המסחרי בארץ ובחו"ל, נחשפתי לעולם הנדל"ן האמריקאי כדרך להוציא את עצמי לחופש כלכלי ופשוט התאהבתי בתחום. מאז אני מלווה חברות ומשקיעים פרטיים המעוניינים להגשים את יעדיהם העסקיים והכלכליים באמצעות השקעות נדל"ן עצמאיות בארה"ב. יותר מהכל, שמתי לעצמי למטרה לפזר את הערפל והמסתורין שאופף את שוק ההשקעות בנדל"ן ואני עושה זאת באמצעות דוחות ניתוח שווקים אטרקטיביים להשקעה ופיתוח מערכת דירוג עסקאות עצמאית ובלתי תלויה, שתאפשר לכל משקיע נדל"ן להעריך באמת את כדאיות עסקת הנדל"ן שלפניו ללא תלות בגורמים בעלי עניין. אני מאמין גדול בצמיחה והתפתחות בלתי פוסקים ואני בטוח שעם הכלים הנכונים כולנו יכולים באמת להגיע לעצמאות כלכלית .
עו"ד במקצועי, בעל 24 שנות נסיון בתחום המשפט ובעסקאות בינלאומיות. אני יזם עצמאי בתחום הנדל"ן והבעלים של חברת דיל צ'קרס, חברה המתמחה בניתוח השווקים הכדאיים ביותר להשקעה בארה"ב ומפתחת מערכת דירוג עסקאות הנדל"ן בשוק האמריקאי הראשונה בישראל.
אחרי שנים שעבדתי כעורך דין בתחום המסחרי בארץ ובחו"ל, נחשפתי לעולם הנדל"ן האמריקאי כדרך להוציא את עצמי לחופש כלכלי ופשוט התאהבתי בתחום.
מאז אני מלווה חברות ומשקיעים פרטיים המעוניינים להגשים את יעדיהם העסקיים והכלכליים באמצעות השקעות נדל"ן עצמאיות בארה"ב.
יותר מהכל, שמתי לעצמי למטרה לפזר את הערפל והמסתורין שאופף את שוק ההשקעות בנדל"ן ואני עושה זאת באמצעות דוחות ניתוח שווקים אטרקטיביים להשקעה ופיתוח מערכת דירוג עסקאות עצמאית ובלתי תלויה, שתאפשר לכל משקיע נדל"ן להעריך באמת את כדאיות עסקת הנדל"ן שלפניו ללא תלות בגורמים בעלי עניין. אני מאמין גדול בצמיחה והתפתחות בלתי פוסקים ואני בטוח שעם הכלים הנכונים כולנו יכולים באמת להגיע לעצמאות כלכלית.

הורידו את הלקסיקון עכשיו

צרו קשר לשיחת
היכרות ראשונית

דילוג לתוכן