אודות

היי,
אני ארז אלמוג.
יזם נדל"ן – עו"ד בתחום המסחרי
משנת 1998 ואופטימיסט נצחי.

Erez Almog Deal Checkers

הרעיון להקים את חברת דיל צ'קרס נולד מתוך ההבנה שלי שבתחום שעל פניו נראה שיודעים עליו הכל ועשו בו כבר הכל, כמו השקעות בנדל"ן בארה"ב – יש פער מאוד גדול בין מה שאפשרי לבין מה שרוב האנשים שמגיעים להתנסות בשוק הזה מצליחים ליישם.


חשבתי לעצמי, מדוע זה כך?

מדוע רוב היזמים/משקיעים שנכנסים להשקעות נדל"ן בארה"ב לא מצליחים לייצר את החופש והביטחון הכלכלי שהם כל כך כמהים לו? מהי החוליה החסרה במשוואה?

אחרי 25 שנים בהן עבדתי כעורך דין בתחום המסחרי וההייטק בארץ ובחו"ל, התאהבתי בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב כשהחלטתי להוציא את עצמי לחופש כלכלי בדרך הזו. יזמתי וניהלתי פרויקטים באופן פרטי, ניתחתי אלפי עסקאות השקעה בנכסים בארה"ב תוך יישום מתודולוגיות שאינן זמינות לציבור, והחלטתי להקים את דיל צ'קרס בדיוק למטרה זו.

דיל צ'קרס מתמחה בניתוח השווקים הכדאיים ביותר להשקעה בארה"ב ובנוסף מפתחת את מערכת דירוג עסקאות הנדל"ן בשוק האמריקאי הראשונה בישראל.
כן, ציון כדאיות להשקעה בעסקה מסוימת.
כמו כשלוקחים את הרכב לבדיקה בלתי תלויה לפני הרכישה- רק בנדל"ן.
מערכת דירוג העסקאות מספקת דוחות ניתוח שווקים ועסקאות אטרקטיביות להשקעה בארה"ב (אמרנו כבר שאין "שוק" אחד בארה"ב אלא 384 שווקים ושכל אחד מהם מתחלק למיקרו שווקים? אתם כבר מבינים את הרעיון הכללי).

דיל צ'קרס מדרגת עסקאות מנכסים שאינם בבעלותה, באופן עצמאי שאינו ממומן או תלוי בגורמים בעלי עניין בעסקה. בכך, היא מאפשרת לכל משקיע נדל"ן להעריך באמת את כדאיות עסקת הנדל"ן שלפניו ללא תלות בגורמים
בעלי עניין.

צרו קשר לשיחת
היכרות ראשונית

דילוג לתוכן